• دوربین اختصاصی برای تصاویر واضح
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5
دوربین اختصاصی برای تصاویر واضح در سرعت های بالا دوربین اختصاصی برای تصاویر واضح در سرعت های بالا

دوربین اختصاصی برای تصاویر واضح در سرعت های بالا
Axis Q1700-LE، اولین دوربین اختصاصی خواندن پلاک خودرو کمپانی axis است که شما را قادر به ضبط تصاویر در 24 ساعت روز و 7 روز هفته می سازد. و به لطف وجود پلت فرم باز آن، انعطاف پذیری خوبی برای یکپارچه شدن با آنالیتیک های شخص ثالث (برای دیگر شرکت ها) را دارد. این ویژگی ها، باعث شده تا این دوربین، برای امنیت شهری و جاده ای بسیار ایده آل است، چرا که میتواند ما را برای شناسایی مواردی چون پرسه زنی با وسایل نقلیه مانند حرکات مشکوک، تعقیب خودروها و اشیاء و اهداف اجرای قوانین برای مثال جمع آوری مدارک دادگاهی و جستجوی خودرو های به سرقت رفته یاری کند.
این دوربین، به طور اختصاصی، برای گرفتن پلاک خودرو با وضوح و کیفیت استثنایی طراحی شده است. این دوربین، تصویری با کیفیت عالی HDTV 1080p را به نمایش میگذارد و تراکم پیکسل مورد نیاز برای شناسایی پلاک به مانند علامت گذاری پلاک برای حمل محموله های خطرناک را تضمین می کند. در طول روز؛ هر دوربین، قادر به گرفتن ترافیک عبوری در یک لاین(بزرگراه)، در محدوده ی فاصله ی 100 متر (328 فوت) است. برای اینکه ترافیک چندین لاین را داشته باشیم، به راحتی میتوان، دوربین های بیشتری را نصب کرد. در طول شب، دوربین قادر به گرفتن تصاویر پلاک خودروها تا فاصله ی 50 متر (164 فوت) است که در صورت استفاده از تجهیزاتی مانند چراغ AXIS T90D20 IR-LED Illuminator این فاصله به 100 متر (328 متر) افزایش میابد.
برای ارائه ی بهترین عملکرد تصویر برداری، این دوربین به یک دستیار برای گرفتن پلاک خودرو مجهز شده است. به راحتی میتوانید ارتفاع نصب، فاصله تا خودرو و سرعت پیش بینی شده را وارد کنید و دستیار گرفتن پلاک خودرو، به صورت اتوماتیک، تنظیمات تصویر را تغییر میدهد تا کاملا مناسب صحنه مورد نظر شما باشد 
دوربین مذکور، تصاویر پلاک خودرو را با تراکم پیکسل بالا تا سرعت 130 کیلومتر در ساعت (81 مایل در ساعت) میگیرد. این دوربین قدرتمند و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی، شامل یک سپر هوایی(weathershield) طویل، برای محافظت از دوربین، در هر محیطی است. همچنین میتواند در برابر وزش شدید طوفان تا سرعت بیش از 60 متر بر ثانیه(134 مایل در ساعت) مقاومت کند و با IP66، NEMA 4X و رتبه ی IK10، به شما اطمینان میدهد که در شرایط سخت آب و هوایی و اثرات آن، مقاوم است. علاوه بر این، با هوسینگ توسی رنگ و سپر هوایی سیاه خود، به درستی با هر محیط ترافیکی ترکیب می شود.
Axis Q1700-LE با نرم افزار Axis Camera station و بیشتر نرم افزار های مدیریت تصاویر شخص ثالث، سازگار است و به شما این امکان را می دهد که برای رفع نیاز های خاص خود، از آنالیتیک ها یا سایر برنامه های شخص ثالث استفاده کنید. شما می توانید برای استفاده از آنالیتیک های بیشتر، مانند شناسایی پلاک خودرو و یا فعال کردن برنامه های از قبل تنظیم شده، نرم افزار های مبتنی بر سرور و یا انواع دیگر را از هر تولید کننده ی شخص ثالث تهیه کنید
 

1399/08/16