• دوربین روی لباس
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5
دوربین روی لباس راهکاری جدید از شرکت اکسیس دوربین روی لباس راهکاری جدید از شرکت اکسیس

دوربین روی لباس راهکاری جدید از شرکت اکسیس (در نرم افزارAxis camera station) 

 

در حال حاضر، راهکار دوربین روی لباس شرکت اکسیس که به تازگی از آن رونمایی شده است، در نرم افزار مدیریت تصاویر Axis Camera Station، در دسترس است و به مشتری اجازه می دهد آن را با سیستم نظارت تصویری خود، یکپارچه و ادغام کند. درکنار دیگر دوربین های Axis، از آن جایی که این دوربین، امکان گرفتن صدا و تصویر همراه با نگهابانان امنیتی و پلیس ها، به مانند دوربین های نظارتی معمولی را دارد، یکپارچگی آن با سامانه ی نظارت تصویری، به سیستم نظارتی ما ارزش زیادی را میبخشد.

 

یک راهکار کامل برای ثبت، ذخیره سازی و آنالیز 

 

این سیستم شامل یک دوربین قدرتمند با کیفیت تصاویر عالی، میکروفون های dual (دارای سیستم کاهش نویز)، یک کنترل کننده ی سیستم برای حافظه ی ذخیره سازی واسط و مدیریت اطلاعات ذخیره شده و یک ایستگاه اتصال (شارژر) برای بارگذاری سریع اطلاعات و شارژ آسان دوربین هاست.

 

این کنترل کننده ی سیستم  به سرور نرم افزار مدیریت تصاویر Axis Camera Station متصل شده و امکان مشاهده ی آسان و آنالیز تصاویر ویدئویی ضبط شده از این دوربین روی لباس را فراهم میکند.

 

استفاده آسان و افزایش ایمنی برای افسران و شهروندان

 

یک سناریوی معمولی برای این نوع دوربینها، گشت زنی نگهبان هاست که همراه با آن تصاویر و صداها در صورت رخ دادن حادثه ای، دخیره میشوند؛ اما ثابت شده است که استفاده از دوربین های روی لباس برای جلوگیری از حوادث، حتی قبل از وقوع آنها، بسیار موثر است.

 

هنگامی که نگهابانان، روز کاری خود را آغاز میکنند، میتوانند دوربین هایی که شارژ آن ها کامل شده است را از روی دستگاه docking station بردارند و از آن ها استفاده کنند. در پایان شیفت کاری شان، دوربین را در پورت خود قرار داده تا هم دوربین شارژ شود و هم موارد ضبط شده و داده ها، به صورت اتوماتیک، به سیستم اصلی بارگذاری شوند.

 

مزایای ادغام دوربین روی لباس با نرم افزار Axis Camera Station

 

راهکار دوربین روی لباس ارائه شده توسط کمپانی Axis، برای ساخت موارد مبتنی بر شواهد و مدارک، مناسب است. هنگامی که به نرم افزار مدیریت تصاویر axis Camera Station متصل می شوند، همه ی دوربین های روی لباس، در قسمت بازبخش(replay) با نام های کاربری مختص خود، مانند دیگر دوربین های تحت شبکه ی سیستم تان، به نمایش در می آیند.

 

بازپخش تصاویر، میتواند با دوربین های دیگر موجود در سیستم، همگام شود و تمامی قابلیت های استاندارد نرم افزار Axis Camera Station برای ساخت شواهد و مدارک در دسترس هستند. گزارش حادثه هم شامل توضیحات و موارد ضبط شده ی مرتبط است و هم اگر نیاز باشد تا تصاویر افراد و اشیاء را دیجیتالی کنیم(pixelate)، میتوانیم از با استفاده از ویرایش تصاویر ویدئویی این کار را انجام دهیم. به راحتی میتوان از این پرونده، به صورت یک فایل فشرده و محافظت شده با رمز عبور، خروجی بگیریم و آن را با مقامات مربوطه، به اشتراک بگذاریم

 

 

 

1399/08/16