• شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس 2017 حضور شرکت دانش افزار کاوش در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس 2017
  • News
  • AXIS C8210  Network Audio Amplifier
  • شرکت AXIS سیستم ها ی صوتی تحت شبکه خود را گسترش می دهد. شرکت AXIS سیستم ها ی صوتی تحت شبکه خود را گسترش می دهد.
  • AXIS D2050-VE Network Radar Detector
  • جدیدترین اخبار برای دریافت خبر نامه فرم عضویت را تکمیل فرمایید
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5
دوربین چرخشی طراحی شده برای کار در شرایط سخت با قابلیت OptimizedIR دوربین چرخشی طراحی شده برای کار در شرایط سخت با قابلیت OptimizedIR

یک دوربین تحت شبکه ی قابل اعتماد و مستحکم است که به طور اختصاصی برای دقت بالا در حرکات چرخشی (pan، tilt و zoom) و نور IR با برد طولانی و پوشش ناحیه ی بیشتر طراحی شده است. این دوربین می تواند سوژه ها را در مناطق باز وسیع، حتی در نور ضعیف یا تاریکی مطلق شناسایی کند. از بنادر و فرودگاه ها گرفته تا بزرگراه ها، می تواند در طول 24 ساعت روز و 7 روز هفته، در همه ی شرایط آب و هوایی و در هر مکانی که میخواهید، نظارت داشته باشد.
دوربینی که می تواند روی اجسام  نظارت تصویری داشته باشد
این دوربین چرخشی طراحی شده برای کار در شرایط سخت، استاندارد MIL-STD-810G را رعایت کرده و ما را از عملکردی قابل قبول در شرایط آب و هوایی سخت مطمئن می کند و می تواند در برابر وزش باد تا 245 کیلومتر در ساعت (152 مایل در ساعت) مقاومت کند.
با توجه به رده بندی IK10 هوسینگ و IP66/IP68 آن، می توانید مطمئن باشید که هوسینگ دوربین هم در برابر شرایط سخت آب و هوایی و هم در برابر اثرات آن مقاوم است.
به خاطر طراحی انعطاف پذیر و عالی که این دوربین دارد، با توجه به نیازتان، می توانید آن را رو به آسمان و یا رو به زمین نصب نمایید. وقتی که آن را از کارتن خارج میکنید، میتوانید از یک صفحه ی نصب، برای نصب آسان به صورت کشویی، استفاده کنید. علاوه بر آن، به دلیل مجهز بودن به برف پاک کن ، حتی در هوای برفی و بارانی، میتواند تصاویر مطلوبی را به شما ارائه دهد.
کیفیت تصویر بسیار عالی و گسترده
دوربین شبکه AXIS Q6215-LE، یک دوربین با کیفیت بالا، با رزولوشنHDTV 1080p ، دوربینی چرخشی با بزرگنمایی مکانیکی (اپتیکی)30 برابر است. برخورداری از Optimized IR با دوربرد، باعث می شود تا LED های IR دوربین به طور خودکار با بزرگنمایی دوربین تنظیم شوند، و درنتیجه، حتی در نواحی کاملا تاریک، کل منظره، همیشه به طور یکنواخت روشن می شود.
Axis Q6215-LE، دارای سنسور ½ اینچی بسیار حساس به نور، قابلیت WDR و Light finder میباشد تا تصاویری واضح و شفاف را حتی در جایی که نواحی کاملا تاریک و کاملا روشن، هر دو در یک صحنه باشند. می تواند نظارت تصویری داشته باشد . همچنین به جهت اینکه از فناوری Axis Zipstream هم بهره میبرد، تا 50 درصد، مصرف پهنای باند و حافظه ی ذخیره سازی را بدون از دست رفتن کیفیت تصویر، کاهش میدهد.
حفاطت هوشمندانه
AXIS Q6215-LE، جهت اعلام هشدار ها در زمان لازم، به آنالیتیک های مجهز شده است. این دوربین دارای آنالیتیک های AXIS Guard Suite که شامل AXIS Fence Guard، AXIS Loitering Guard وAXIS Motion Guard میشود، برای تشخیص حرکت، پرسه زنی و نفوذ غیر مجاز میباشد.
 
 

1399/08/26