معرفی شرکت مایلستون

  • Milestone
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5
شرکت دانمارکی Milestone در سال 1998 با هدف ارتقاء تجارت از طریق مدیریت داده های ویدیویی, بدون توجه به مکان و زمان تاسیس شد. پشتیبانی بیش از 5619 مدل دوربین با بیش از 152 برند مختلف و انواع DVR ها و Encoder ها و Access control ها از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت می باشد که این نرم افزار را به یک سیستم نظارتی حفاظتی تبدیل کرده است و به کاربر اجازه میدهد کنترل دسترسی ،سیستم پیجینگ و ارتباط با BMS  را در یک نرم افزار به صورت یکپارچه داشته باشد. شرکت مایلستون در حال حاضر بیش از 8000  نماینده در سراسر جهان و بیش از 100هزار نرم افزار نصب شده را در رزومه کاری خود دارد. .یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار مایلستون Open Platform بودن آن  است که به واسطه آن نرم افزار مایلستون بالاترین سازگاری را با نرم افزارهای third-party - نظیر تشخیص چهره و پلاک – داشته باشد. در سال 2016شرکت مایلستون توانست برای چندمین بار عنوان بهترین نرم افزار سیستم های نظارتی را از آن خود کند .
امکانات نرم افزار مدیریت تصاویر مایلستون در راهکارهای امنیتی و نظارتی:
- یادگیری و نصب آسان و مقیاس پذیری آن بر اساس نیاز مشتری.
-  قابلیت مدیریت تعداد زیادی دوربین به واسطه ساختار منحصر به فرد و استفاده از کمترین منابع سخت افزاری به همراه پایداری بالا.
- تعریف وقایع و اتفاقات خاص به صورت از پیش تعیین شده و ارسال هشدارهای مربوطه به اشخاص و مکان های مختلف بدون توجه به مسافت از روش های مختلف (ایمیل ، پیام کوتاه و..).
-  مشاهده همزمان تعداد نامحدودی تصویر و امکان ایجاد نقشه چند لایه و جانمایی دوربین ها بر روی آن, جهت  نظارت آسان تر و تعیین سطح دسترسی برای کاربران سیستم.
-  نشانه‌گذاری تصاویر ذخیره شده جهت جستجوی سریع آن‌ها .
-  استخراج تصاویر به صورت رمزگذاری شده جهت ارسال امن .
-  مدیریت متمرکز و چند لایه  بدون محدودیت در تعداد لایه ها ،سرورها و دوربین ها .
-  بکارگیری راهکارهای پشتیبان در زمان بروز اختلال در عملکرد سرورها, دوربین‌ها و فضاهای ذخیره سازی.
- امکان مدیریت پهنای باند شبکه و سازگاری با پهناي باند کم برای ارسال و دریافت تصاویر.
-  جستجو در تصاویر ذخیره شده بر اساس زمان ، مکان، رخ داد ها و منطقه خاص در تصویر.
-  امکان ذخیره سازی چند سطحی برای مدت های طولانی به جهت مدیریت در فضای ذخیره سازی.