• واحد اجرایی پروژه ها
  • واحد اجرایی پروژه ها واحد اجرایی پروژه  شرکت دانش افزار کاوش
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5

واحد اجرایی پروژه در شرکت دانش افزار کاوش، واحدی متشکل از متخصصین، کارشناسان و مشاوران مجرب و ماهر در حوزه طراحی و پیاده سازی شبکه های زیرساخت و سامانه های نظارت تصویری می باشد. از زمان آغاز فعالیت شرکت این واحد با به کارگیری فناوری های نوین، مطابق با استانداردهای جهانی موفق به طراحی و اجرای صدها پروژه عظیم در سراسر کشورمان گردیده است. فعالیت این واحد درپروژه های شرکت  مشتمل بر سه بخش اصلی به شرح ذیل می باشد:

واحد اجرایی پروژه ها

مشاوره و طراحی :

مشاوره، علمی است که اگر با چاشنی تجربه درآمیزد میتواند بهترین راهکارجهت پیشگیری از تحمیل هزینه های گزاف و اتلاف زمان در پروژه ها باشد. با این رویکرد ، مهندسین مجرب شرکت دانش افزار کاوش پس از برگزاری جلسات وکسب اطلاعات لازم از اهداف کارفرما، به بازدید میدانی پروژه پرداخته و بر اساس شرایط محیطی و نیازهای هر پروژه، با استفاده از به روزترین ابزارهای طراحی بر اساس متدهای مهندسی به طراحی و تهیه مستندات لازم جهت اجرای استاندارد پروژه می پردازند.

برنامه ریزی وکنترل پروژه:

قلب تپنده واحد اجرایی ، کنترل پروژه است و در واقع ضربان دقت و سلامت پروژه ها در دست مدیران وکارشناسان این بخش می باشد .كنترل پروژه در شرکت دانش افزار کاوش،  فرايندي است در جهت حفظ مسير پروژه های شرکت براي دستيابي به يك تعادل اقتصادي موجه  بين سه عامل : هزيـنه ، زمـان و كيـفيت در حين اجراي پروژه، كه مهندسان و متخصصان شرکت از ابزار و تكنيك‌هاي خاص خود در انجام اين مهم كمك مي‌گيرند  در واقع فرآیندكنترل، ضامن اجراي دقيق و كامل پروژه بر اساس طرح و برنامه زمانبندی است.

پیاده سازی و اجرا:سازی و اجرا :

پس از تائید نهائی طرح در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه برنامه های اجرائی به بخش اجرایی شرکت ابلاغ می گردد. مدیران پروژه این شرکت توانسته اند با بکارگیری علم مدیریت و تجربه ارزنده خود، در شرایط بسیار سخت محیطی و فیزیکی، پروژ ها را هدایت نموده و با استفاده از آخرین متدهای فن آوری روز دنیا، در زمان مناسب ، پروژه ها را به بهره برداری برسانند.