• خدمات پس از فروش
  • واحد خدمات پس از فروش واحد خدمات پس از فروش شرکت دانش افزار کاوش
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.5

خدمات رسانی با کیفیت، به موقع و شایسته، در راستای ایجاد یک ارتباط  بلند مدت با مشتری ماموریت واحد خدمات پس از فروش در شرکت دانش افزار کاوش می باشد. در راستای تحقق این هدف مدیران شرکت ضمن ایجاد فضای مناسب و تامین ابزارهای لازم با بکارگیری نیروهای متخصص، کارآزموده و مسئول، اقدام به تاسیس این واحد نموده اند.
کیفیت، دقت و سرعت در ارائه خدمات شاخص های اصلی فعالیت واحد خدمات پس از فروش در شرکت دانش افزار کاوش می باشد. این شرکت در ارائه خدمات گارانتی در بازار نظارت تصویری متمایز بوده و در سال 2014 مفتخر به دریافت عنوان "بهترین واحد خدمات پس از فروش در کشور" شده است.

 واحد خدمات پس از فروش

یکی از ماموریت های مهم واحد خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات گارانتی به مشتریانی است که کالا های آنها در مدت زمان تضمین محصولات دچار ایراد شده اند. شرکت دانش افزار کاوش با کمک مهندسین مجرب و آموزش دیده و با استفاده از اتوماسیون CRM خود همواره در ارائه خدمات گارانتی به مشتریان در سطح استانداردهای بین المللی عمل نموده و موجب آسایش خاطر مشتریان را فراهم آورده است.

آموزش ضامن افزایش بهره وری در استفاده از سامانه های نظارت تصویری است. با هدف استفاده بهینه از سامانه های نظارت تصویری واحد خدمات پس از فروش شرکت دانش افزار کاوش آماده برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در سه سطح :
- مدیران            - کاربران سیستم          - ادمین سیستم
می باشد.
 این دوره‌ها زیر نظر مدرسین مجرب و توانای کشور برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی و تهیه سرفصل‌ها و محتوای آموزشی این دوره‌ها زیر نظر اساتید دانشگاهی صورت پذیرفته است و به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که شرکت کنندگان در هر سطح پس از درک صحیح از مفاهیم تئوری سیستم‌ها ، به‌طور عملی نیز با سیستم‌های مختلف و عملکرد آن‌ها آشنا شوند .

یکی از ارکان بسیار مهم در استفاده بهینه از سیستمهای امنیتی مستند سازی پروژه ها می باشد. با وجود مستندات پروژه عیب یابی و توسعه پروژه تسهیل خواهد شد. بر این اساس کارشناسان و مهندسین شرکت دانش افزار کاوش با توجه به دانش خود در اجرای هزاران پروژه و در کنارگذراندن دوره های ISO مستندات کاملی را برای هر پروژه تهیه می نمایند. تهیه کلیه مستندات و نقشه های پروژه بر اساس استانداردهای روز دنیا و به تفکیک با موضوعات مختلف شامل: جانمایی دوربین و تجهیزات دکل، لوله گذاری، اتصالات، زیرساخت فیبر نوری و توزیع بستر شبکه، سویچینگ، توپولوژی شبکه، دیاگرام رک و سویچ ها، شماره گذاری، تنظیمات تجهیزات اکتیو، الگوریتم ذخیره سازی و ... می باشد.